29
N, Maj

Działając w interesie publicznym, a także na rzecz osób pozostających w sporach ze spółdzielniami w zakresie rozliczeń kosztów ogrzewania informujemy, że zostało skierowanie zawiadomienie do prokuratury w związku z wydaniem przez Sąd Najwyższy zaskakującego wyroku uchylającego orzeczenia Sądu Apelacyjnego i Sądu Okręgowego w Białymstoku stwierdzające nieważność regulaminu rozliczania kosztów ogrzewania w spółdzielni mieszkaniowej.

Kopia pisma RPO w sprawie fałszowania wyborów

Pod rządami Adama Bodnara w latach 2015-2021 RPO unikał podejmowania spraw mających kluczowe znaczenie dla ochrony praworządności i praw członków spółdzielni mieszkaniowych. Nie podejmował też działań mogących realnie zagrozić pozycji i interesom prezesów.

Działając w interesie publicznym informujemy, że podejmujemy działania by ustalić autorów i okoliczności powstania kontrowersyjnej nowelizacji ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych, ustawy prawo spółdzielcze i ustawy o własności lokali.

Więcej artykułów…

Używamy cookies 🍪
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.