Sensacyjne wiadomości w sprawie grupy atakującej Polaków.

Otrzymaliśmy nieoficjalne informacje, że osoba z żydowskiej grupy oskarżającej Polaków o tzw. mowę nienawiści (składającej zawiadomienia za wypowiadanie krytycznych opinii na temat Żydów, ich zachowań i polityki wobec nie-Żydów) i walczącej z Kościołem katolickim z zaangażowaniem podobnym do działań komunistów w czasach stalinowskich, jest prawdopodobnie powiązania z polską Agencją Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz norweskimi służbami specjalnymi.

Informacja ta, choć nieoficjalna, może wyjaśniać dlaczego grupa w bezprecedensowy sposób wyzywająca Polaków od faszystów i nazistów oraz nawołująca do nienawiści wobec chrześcijan, wciąż pozostaje bezkarna i nietykalna w Polsce. Parasol służb jest tak wielki, że nawet białostocka Prokuratura Okręgowa zawiesiła prowadzone przeciwko członkom grupy postępowanie karne o oszustwa.

Apelujmy do uczciwych i lojalnych wobec Rzeczypospolitej Polskiej pracowników służ specjalnych oraz osób posiadających wiedzę w sprawie o przekazywanie informacji pomocnych w rozbiciu grupy i zakończeniu jej antypolskiej działalności.

Używamy cookies
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.