07
Cz, Gru

Żydowskie serwisy internetowe milczą na temat beatyfikacji rodziny Ulmów

IPN. Rodzina Ulmów

Niedziela 10 września 2023 r. Beatyfikacja rodziny Ulmów. Obiektywnie wielkie wydarzenie w historii Polski i narodu żydowskiego.

Dowód ofiary i martyrologii obu narodów, tragicznej wspólnej historii, która powinna prowadzić do pojednania.

Tak się jednak nie dzieje. Działające w Polsce organizacje żydowskie na czele z Gminą, wymownie milczą na temat beatyfikacji. Poniżej zrzuty ekranu ważniejszych żydowskich serwisów.

Dlaczego? Na przeszkodzie dobru i pokojowemu współistnieniu stoi odwieczna, sączona z pokolenia na pokolenie ideologia talmudyczna, zatruwająca żydowskie serca nienawiścią do chrześcijan i Polaków.

W Talmudzie dobro i miłość zastąpiono nienawiścią i kłamstwem. W rozumieniu ideologii talmudycznej nie istnieje obiektywna prawda, wszystko jest względne i podporządkowane doraźnym interesom danego etapu historii.

Aktualnym politycznym celem jest zmasowana akcja oskarżania Polaków o współudział w Holokauście. Żydowską "prawdę" o zagładzie tworzą tacy jak Gross i Grabowski.

W ich wizji historii nie ma miejsca dla Ulmów, nie ma miejsca dla Polaków ratujących Żydów.

Więcej o historii zamordowanej rodziny >>

O sprawcach zbrodni >>

 

Pin It

Komentarze obsługiwane przez CComment

Używamy cookies 🍪
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.