25
Pt, Wrz

Zagraniczne wakacje w grudniu i styczniu – jakie ceny biur podróży?

Teneryfa, Madera, Egipt, Malta a może Sylwester w Paryżu? Oferta biur podróży na okres grudzień-styczeń jest bardzo szeroka, a ile trzeba mieć w kieszeni?

Wybór jest duży, począwszy od wycieczek objazdowych już od 1300 zł, przez wczasy w Egipcie, na Maderze czy Malcie, po Tajlandię czy Zanzibar. Nie brakuje ofert last minute i atrakcyjnych wyjazdów na Sylwestra.

Ceny za siedmiodniowe wczasy w Egipcie, gdzie temperatura w grudniu jest bardzo przyjemna, z wyżywieniem all inclusive, zaczynają się od 1300 zł za osobę. I są to oferty last minute. Wczasy bez zniżek to koszt od 1600- 1700 zł. Za najniższą cenę polecimy do trzygwiazdkowego hotelu, można też znaleźć oferty czterogwiazdkowych, ale są w mniejszości. Za 2000-2500 zł za osobę polecimy do hotelu pięciogwiazdkowego. Najpopularniejsze regiony to Marsa Alam, Hurghada, Taba. Ceny dwutygodniowych wczasów w Egipcie zaczynają się od 2100-2600 zł w zależności od biura podróży.

Tanie wczasy w grudniu i w styczniu można spędzić na Malcie i Cyprze. Ceny w hotelach trzy i czterogwiazdkowych last minute z wyżywieniem all inclusive zaczynają się już od około 1300 zł za osobę. Za około 1500 zł można polecieć do Hiszpanii i Turcji.

Za 2000- 3000 zł za osobę można polecieć na tygodniowe wczasy do Maroka. Oferty last minute tańsze są od kilku do kilkunastu procent. W tej cenie są cztero- i pięciogwiazdkowe hotele. Natomiast bardziej egzotyczne miejsca kosztują o kilka tysięcy więcej. Za tygodniowy pobyt na Madagaskarze w hotelu trzy i pół gwiazdkowym trzeba zapłacić ok 4500- 5000 zł. Kolejna propozycja biur podróży na zimowe wczasy w letniej odsłonie to Tajlandia. Koszt podobnie jak przy wczasach na Madagaskarze.

Alternatywą dla wczasów na leżaku są wycieczki objazdowe. Izrael, Włochy, Egipt, Francja, Grecja, Hiszpania, ale też bardziej egzotyczne miejsca jak Wyspy Zielonego Przylądka, Sri Lanka, Zanzibar czy Panama. Wszystko zależy od zasobności portfela. Ceny objazdowych wycieczek po Europie zaczynają się od ok 1400 zł. W najtańszej opcji mamy zagwarantowane noclegi, przejazd autokarem, najczęściej śniadania i obiadokolacje, ubezpieczenie. Dodatkowe koszty stanowić będą bilety wstępu do poszczególnych punktów na mapie zwiedzania. Wycieczki objazdowe w bardziej egzotycznych miejscach to koszt od 5 tys. zł za osobę.

Za około 1500 do 2000 zł od osoby można spędzić Sylwestra w Paryżu, Rzymie czy Wenecji. Są to wycieczki objazdowe, łączące zwiedzanie z przywitaniem nowego roku w przyjemnej atmosferze na zorganizowanej zabawie. Sylwestra można spędzić również na Cyprze, Malcie czy w Egipcie. Ceny nie są dużo wyższe niż poza okresem świątecznym.

Pin It

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież