Grzegorz Braun wyjaśnia znaczenie rytuału palenia chanuki w Sejmie RP oraz przyczyny i okoliczności swojej interwencji.

W opinii Brauna sekta Chabad Lubawicz realizuje projekt budzenia Żydów, a przy paleniu świec chanukowych wypowiadane są słowa: "Dziękujemy ci panie boże (adresatem modlitwy żydowski bóg) żeś oddał tak wielu niewiernych w ręce tak nielicznych twoich wiernych". Rytuał chanukowy jest aktem kabalistyczno-talmudyczno-satanistycznym oraz aktem "tresury" narodu polskiego.

Poniżej cała wypowiedź Brauna.


Grzegorz Braun swoim działaniem rozwścieczył zwolenników i wyznawców Chabad Lubawicz w Polsce. Bez wątpienia siły te będą chciały zemsty i totalnego zniszczenia buntownika.

W 2022 roku w czasie rządów PiS znowelizowano art. 107 prawa o ustroju sądów przyznając sędziom niewystępujące w porządku demokratycznym uprawnienia (od 2022 r. sędzia ferujący wyrok nie jest już związany ustanowionym prawem materialnym ani regułami procesowymi - więcej informacji TUTAJ).

W kontekście tej naruszającej trójpodział władzy nowelizacji, w przypadku Brauna, przy ewentualnym milczeniu opinii publicznej, możliwe staną się najbardziej absurdalne oskarżenia i możliwy będzie każdy wyrok. Pierwsze orwellowskie groźby padły już od Adama Bodnara https://www.rp.pl/prawo-karne/art39558971-za-to-przed-sadem-moze-odpowiadac-grzegorz-braun

Publiczne, brutalne i przykładne rozprawienie się Braunem będzie nie tylko aktem osobistej zemsty za dopuszczenie się obrazy boga czczonego przez sektę Chabad Lubawicz, ale ma przede wszystkim wywrzeć oddziaływanie na wielomilionowe masy polskich gojów (w ideologii talmudycznej goje - czyli nie-Żydzi - to zwierzęta w ludzkiej skórze), tak, by w przyszłości żaden polski goj nie ośmielił się krytykować satanistycznych rytuałów ani kwestionować narzucanej siłą ideologii talmudycznej opartej na nienawiści i zaprzeczającej miłości Boga do człowieka.

Oprócz potencjalnego pokazowego procesu i możliwego wsadzenia Brauna do więzienia, już teraz antychanukowiec jest niszczony ekonomiczne.

 

W związku z możliwym w najbliższym czasie nasilaniem się ataków na wolność słowa i wolności Polaków i chrześcijan, doradzamy archiwizowanie materiałów wideo i utrzymywanie kopii na stronach niezależnych od youtube.com i innych korporacyjnych serwisów.

Używamy cookies
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.