19
Śr, Sty

APEL Stowarzyszenia Marsz Niepodległości w sprawie zuchwałych żydowskich roszczeń majątkowych

Szanowni Państwo,

jest to ostatni moment na to, żeby móc się skutecznie obronić. Musimy zdecydowanie zaatakować kłamstwa, które dzisiaj otwierają drzwi do grabieży pieniędzy, nie tylko naszych, ale i przyszłych pokoleń Polaków.

Właśnie dlatego rozpoczynamy kampanię informacyjną, która ma na celu zamknięcie raz na zawsze tematu roszczeń żydowskich. Już teraz rozpoczęliśmy organizowanie chętnych do działania ludzi, którzy pomogą nam organizować akcje informacyjne na ulicach polskich miast. Naszym zadaniem będzie zorganizować im szkolenia i zabezpieczyć ich w odpowiednie materiały promocyjne. Będziemy wynajmować wielkoformatowe przestrzenie reklamowe i reklamy w komunikacji miejskiej. Już w przyszłym tygodniu wynajmiemy kilka przyczep, na których zamontujemy banery reklamowe, z którymi będziemy jeździć po Polsce. Te działania pozwolą dotrzeć do milionów Polaków i uświadomić im skalę zagrożenia. Pokażemy wspólnie przeciętnemu Kowalskiemu, że roszczenia mogą zrujnować nie tylko gospodarkę naszego kraju, ale również jego budżet domowy. 

Jest to dla Stowarzyszenia "Marsz Niepodległości" duży wydatek, ale w walce o prawdę musimy go ponieść, ponieważ jest to walka o setki miliardów dolarów, które próbuje się od nas wyłudzić. Jest to walka o możliwość spokojnego rozwoju po latach komunistycznej niewoli, kiedy to nie moglismy się bronić przed kłamstwami lobby organizacji żydowskich. Dlatego już teraz proszę wszystkich o wsparcie naszej kampanii. Mogą się Państwo zgłosić do działania pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Wszystkich pozostałych proszę o wsparcie finansowe, na dole niniejszego listu można znaleźć odnośniki do szybkich przelewów i dane do przelewu tradycyjnego. Proszę bądźcie z nami w trakcie tej kampanii, bo razem możemy wygrać kolejną sprawę dla Polski!

Plan jest realizowany na naszych oczach. Już w 1996 roku Sekretarz Generalny Światowego Kongresu Żydów Israel Singer powiedział na zjeździe członków tej organizacji następujące słowa:

Ponad trzy miliony Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie pozwolimy () Będą słyszeli o tym od nas tak długo, jak Polska będzie istnieć. Jeżeli Polska nie spełni roszczeń Żydów, będzie publicznie atakowana i upokarzana na forum międzynarodowym.

Moglibyśmy powiedzieć, że to nic nieznaczący cytat, gdyby nie te wszystkie wydarzenia, które mają w tej chwili miejsce. Z ofiar II wojny światowej kreuje się nas na współsprawców. Robi się to regularnie i przy pomocy coraz bardziej perfidnych metod. Mechanizm jest wciąż ten sam uderza się medialnie i przy pomocy ciężkich dział oskarża, a potem po cichu przeprasza. W Izraelu kampanie wyborcze oparte są na antypolonizmie. W USA lobby organizacji żydowskich zmieniają historię na uczelniach i sponsorują przeróżne inicjatywy, które mają promować fałszywą wersję historii. Wszystko to ma prowadzić do siłowego wymuszenia od Polaków zapłaty horrendalnych sum na rzecz organizacji żydowskich.

W zeszłym roku w maju środowiska żydowskie odniosły ogromne zwycięstwo. Udało im się przeforsować ustawę 447, która nadała Departamentowi Stanu USA prawo do wspomagania organizacji międzynarodowych zrzeszających ofiary Holokaustu, a także udzielania im pomocy przez swoje kanały dyplomatyczne w odzyskaniu żydowskich majątków bezdziedzicznych. Polonia Amerykańska ostrzegała o konsekwencjach tej ustawy już od lat. Niestety bierna postawa rządu Rzeczpospolitej sprawiła, że osamotnione organizacje polonijne działające w Stanach Zjednoczonych Ameryki były bez szans. Co jednak oznacza dla nas ustawa 447? Najlepiej wyjaśni to zachowanie Sekretarza Stanu USA w administracji Donalda Trumpa, który przyjechał do Polski w zeszłym tygodniu na konferencję bliskowschodnią i powiedział:

Wzywam polskich kolegów, aby poczynili postępy w zakresie kompleksowego ustawodawstwa dotyczącego restytucji mienia prywatnego dla osób, które utraciły nieruchomości w dobie Holocaustu. (...) Chcemy również rozwiązać sprawy z przeszłości, tego, co wydarzyło się w czasie Holocaustu.

Jak już napisałem, plan jest realizowany! Tylko od nas i naszej kampanii zależy czy Naród Polski powstanie, dzięki czemu nie pozwolimy sobie narzucić retoryki niezgodnej z faktami. Jeszcze raz przypominam. Wszystkich chętnych do działań prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a wszystkich pozostałych proszę o wsparcie przy finansowaniu naszej kampanii. Czas na skuteczne działania najpierw w Polsce, a następnie za granicą! Już teraz dziękuję za każdy rodzaj pomocy!

 

Robert Bąkiewicz

Stowarzyszenie
"Marsz Niepodległości"
ul. Majdańska 1 lok.11
04-088 Warszawa

TYTUŁEM:
Darowizna na cele statutowe

NUMER RACHUNKU (PKO BP): 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726

DLA WPŁAT ZAGRANICZNYCH: SWIFT BPKOPLPW

Pin It

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Używamy cookies 🍪
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.