26
Pn, Lut

Termin rozpatrzenia zażalenia w sprawie mowy nienawiści

Na 12 grudnia, na godzinę 8.30, w sali XI, w Sądzie Okręgowym w Białymstoku przy ul. Skłodowskiej-Curie 1, wyznaczono rozpatrzenie zażalenia w postępowaniu III Kp 1490/23 dotyczącym nawoływania do nienawiści, pomawiania i znieważaniach Polaków i chrześcijan.

Sprawa dotyczy wpisów żydowskiego publicysty Jana H.:

"Kościół to zbrodnicza mafia", "naziolskie czarne knury", "agencja usług finansowych dla mafii", "Marek Naziol Jędraszewski", "biskupi to banda bluźnierczych przebierańców to przestępcy", "watykańscy szubrawcy", "11 listopada to święto kojarzone z faszyzmem", "Polską rządzi faszystowski reżim", "Wielki Polak kard. Karol W.", "Polska PiS jest pospolitym faszystowskim reżimem", "bandy zwyrodnialców w sutannach", "ustrój faszystowski oparty na ideologii katolickiej", "Faszystowskie bydło otwiera sobie melinę", "Pomór czarnych knurów", "Polska to katotaliban owładnięty nieludzką ideologią szerzoną przez kryminalistów" itd.

 

Pin It

Komentarze obsługiwane przez CComment

Używamy cookies 🍪
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.