07
Cz, Gru

Al-Pol - producent odlewów aluminiowych z Bydgoszczy

Firma Al-Pol z Bydgoszczy działa od 2003 roku. Jest cenionym w Europie producentem aluminiowych odlewów ozdobnych.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Al-Pol-Katalog-2022.pdf)Al-Pol-Katalog-2022.pdf 4523 kB

AL-POL to podmiot z rodzimym kapitałem i produkcją w Polsce posiadający duże możliwości wytwórcze w dziedzinie odlewnictwa metali nieżelaznych oraz obróbki odlewów.

Klientami Al-Polu są odbiorcy w Polsce, Niemczech, Holandii, Francji oraz Austrii. Oferowany asortyment obejmuje lampy, słupy, płoty, skrzynki na listy i inne wyroby.

AL-POL wykonuje odlewy w technologii kokilowej i piaskowej według indywidualnych projektów, rysunków, zgodnie z wytycznymi klientów od momentu projektu po końcowy odlew.

Oprócz produkcji AL-POL zajmuje się impregnacjami (doszczelniania) odlewów w technologii próżniowej z wykorzystaniem żywicy termoutwardzalnej IM 3000. Procesowi doszczelnienia mogą być poddawane wszystkie odlewy wymagające uzyskania dobrej szczelności. Impregnacja jest zalecana również przed malowaniem proszkowym odlewów w celu zabezpieczenia antykorozyjnego i uniknięcia wydobywania się gazów z odlewu podczas schnięcia lakieru w piecu.

Rdzenie produktów są wykonywane metodą „Hot-Box” oraz „Cold-Box”. Wykańczanie odlewów odbywa się metodą strumieniowo-ścierną śrutem chromowo-niklowym oraz metodą Roto-Finish.

Wytworzone odlewy mogą być malowane proszkowo na wszystkie dostępne kolory według wzornika RAL.

 

Reklama: Kinkiety ogrodowe z aluminium >>

 

Pin It

Komentarze obsługiwane przez CComment

Używamy cookies 🍪
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.