24
Pn, Lut

Jackowski: Atak izraelsko-amerykański na Iran już we wrześniu!

KrzyszfJackowski | zrzut ekranu

Krzysztof Jackowski upublicznił bardzo prawdopodobny wariant izraelskiej agresji na Iran.

W jego ocenie ONZ w praktyce nie działa i nie ma wpływu na sytuację. Świat jest o krok od III wojny światowej. USA i Izrael są światowymi agresorami wywołującymi konflikty zbrojne i destabilizującymi Bliski Wschód.

Według jasnowidza USA nie prowadzą samodzielnej polityki zagranicznej a pozostają jedynie wykonawcą planów Izraela. Państwo żydowskie dąży do wojny z Iranem by zniszczyć ten ostatni niepodporządkowany kraj.

Zdaniem Jackowskiego do ataku dojdzie już we wrześniu w formie trzech zmasowanych nalotów. Władze polskie (PiS) będą niestety współpracownikiem agresorów!

W przedstawionej wizji świat zdziwi się początkowym brakiem reakcji Iranu, ale odpowiedź zaatakowanego nastąpi po trzecim uderzeniu  według jasnowidza odwet będzie piorunujący.

Co to może oznaczać? Fizyczne zniszczenie Izraela...? Rakietową ripostę na USA i Polskę??

Polska nie powinna współpracować z bandyckimi krajami. Powinniśmy wszyscy zdobyć się na odwagę by o tym mówić. Być może jest szansa by zapobiec barbarzyńskiej wojnie.

Nagranie jest dosyć długie, ale warto posłuchać. Krzysztof Jackowski zapowiada nowe informacje o planowanej wojnie z Iranem. Posłuchaj nagrania >>

Czy Izrael zaatakuje Iran bronią jądrową??

Pin It

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież