03
Śr, Cze

Czy właściciel tego auta jest ofiarą TVN i Gazety Wyborczej?

Jak groźna dla zwykłego człowieka jest diaboliczna propaganda? Czy codzienne pranie mózgu kłamstwem i manipulacją, sączenie nienawiści, zagraża zdrowiu psychicznemu i tożsamości jednostki?

Z pewnością TAK!

Poniższe zdjęcia pokazują szokujący stopień uzależnienia od ośrodków propagandy zdolnych do wykreowania destrukcyjnych dla psychiki ambiwalentnych, wykluczających się zachowań "biorę pieniądze, ale nienawidzę".

Nalepki na aucie to potwierdzenie siły i skuteczności medialnego oddziaływania na osobowość. To współczesna odmiana orwellowskiej manifestacji "tygodnia nienawiści" w samoistnym wykonaniu jednostki!

By lepiej zrozumieć fenomen nalepek oraz rzeczywistość, w którą nieświadomie wkraczamy, polecam wszystkim "Rok 1984"  arcydzieło George Orwella pokazujące upiorny świat systemu totalitarnego.

Orwell okazał się genialnym wizjonerem. Charakteryzując komunistyczny totalitaryzm wskazał m.in. na nowomowę (dziś poprawność polityczna), permanentną wojnę o pokój między supermocarstwami (dziś permanentne konflikty zbrojne inicjowane przez USA i Izrael), totalne zakłamywanie rzeczywistości (dziś "polskie obozy zagłady" i zmienianie historii), telebimy inwigilujące obywateli (dziś podsłuchy, kamery, cenzurowanie i monitorowanie internetu), zmasowaną propagandę opartą na kłamstwie (dziś fake newsy, powszechne manipulacje i ogromny wpływ mediów na zachowania jednostki).

 

 

Pin It

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież