21
Wt, Sie

Czy taka mogłaby być przyszłość Polski, gdyby dalej rządziła PO?

Bojownicy islamscy

Oby nigdy nie doszło do poniższego scenariusza!

Możliwy wariant wydarzeń, gdyby nie PiS a PO wygrała wybory:

2017 - Zgodnie z żądaniem UE Polska przyjęła 200 tysięcy emigrantów. W Białymstoku rozlokowano 7 tys. Emigranci sprowadzają rodziny.

2018 - PO osłabia państwo, Sejm uchwalił ustawę o autonomii regionów, rząd finansuje organizacje separatystyczne.


2020 - Dalszy intensywny napływ arabskich emigrantów. W Polsce 800 tys. przybyszów z Bliskiego Wschodu i Afryki. W Białymstoku 35 tysięcy. Powstają odrębne osiedla. Trwa budowa meczetów. Miasto podzielone na hermetyczne dzielnice.

2022 - Polityka likwidacji suwerenności Polski. Systematycznie zadłużanie i wygaszanie gospodarki. Równolegle wzrost wydatków socjalnych na arabskich emigrantów. Dług Polski 3 biliony złotych. Państwo działa teoretycznie. Narastają konflikty społeczne, Brakuje środków na obsługę zobowiązań, na służbę zdrowia, świadczenia emerytalne, policję i wojsko.

2023 - Polska nie jest w stanie dalej obsługiwać kosztów spłaty gigantycznego zadłużenia. Wstrzymano wypłatę świadczeń ZUS. W kraju chaos i zamieszki. Wierzyciele, m.in. organizacje żydowskie, domagają się natychmiastowej spłaty długów.

Tusk, w porozumieniu z grupami interesów ogłasza plan dla Polski: w zamian za stabilizację gospodarki, przywrócenie wypłaty emerytur "załatwia" pomoc Niemiec i Izraela. Po trzech miesiącach niewypłacania świadczeń ZUS organizuje Polakom referendum z 3 x TAK.

- TAK dla federalizacji z Niemcami (terytoria na zachód o Wisły plus Mazury - włączone do Niemiec)

- TAK dla autonomii wschodniej część Polski pod wspólnym zarządem niemieckim i izraelskim

- TAK dla redukcji zadłużenia w zamian za inkorporację

W zamian za redukcję długów o 50 % Polska rezygnuje z niepodległości i zostaje włączona w struktury państwowe Niemiec i Izraela.

By opanować wywołany chaos, w ramach ustawy o bratniej pomocy, na czas referendum do Polski wprowadzone wojska niemieckie i izraelskie. Lokalne bunty ludności polskiej stłumione. 3 x TAK przegłosowane. Plan Tuska przyjęty.

2024 - Władza na szczeblu państwowym i w samorządach w rękach niemieckich i izraelskich. Nowe surowe prawo dla Polaków. Wprowadzony podatek katastralny 3 % od wartości nieruchomości na spłatę pozostałych 50 % zadłużenia. Polacy niewypłacalni. Masowe przejęcia polskich nieruchomości.

2025 - 60 % nieruchomości w Polsce przechodzi w obce ręce. Powszechna dyskryminacja ludności polskiej.

2026 - W Białymstoku prowokacje. Służby specjalne podkładają bombę w białostockim meczecie, piszą obraźliwe hasła na budynkach osiedla arabskiego i brutalnie mordują arabskie dziecko. Białostockie niemieckie media wskazują na polski trop. 13 grudnia 2026 noc krwawych maczet w Białymstoku. Policja podległa administracji izraelskiej nie interweniuje. Arabskie bojówki w dniach 13-16 grudnia mordują w odwecie 800 białostoczan. Dewastują kościoły, podpalają polskie sklepy. Spalona Jaroszówka i Wygoda. Szok w Białymstoku. Masowy exodus polskiej ludności. Około 30 tysięcy Polaków opuszcza Białystok uciekając na Białoruś.

2027 - Represje wobec ludności. Rozporządzenie o obowiązkowym czipowaniu mieszkańców Białegostoku. Nieoczipowany nie ma dostępu do mieszkania, pracy i usług.


Pin It

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież