Sataniści z The Global Order of Satan poinformowali, że przeprowadzili "czarną mszę" w sprawie Strajku Kobiet, że wspierają ideologię LGBT oraz założyli zbiórkę pieniędzy dla organizacji Lambda Warszawa.

Za aborcją na życzenie opowiedzieli się też polscy Żydzi. Ich zadziwiające stanowisko szokuje bo w przykazaniach Dekalogu, jakie otrzymali jako naród wybrany, jasno określono: Nie wolno ci mordować.

Poniżej skany z FB satanistów oraz oświadczenie Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie.

 

 

Aborcyjną rebelię wsparł też Donald Tusk występując w masce z charakterystyczną błyskawicą, znaną m.in. z flagi faszystów z USA, czy symboliki hitlerowskich oddziałów SS.

Flaga German American Bund

 

Wcześniej tzw. parady równości poparł Blok Żydowski.

Warto wyjaśnić dlaczego akurat sataniści, ale i też gmina żydowska, aktywnie włączają się w proaborcyjną kampanię. Z relacji egzorcystów, m.in. księdza Francesco Bamonte, Gabriele Amortha jasno wynika że aborcja, należy do priorytetowych celów Złego.

Chrześcijaństwo co do zasady konsekwentnie opowiada się za ochroną życia. A judaizm... jak widać wprost przeciwnie. Otwarcie neguje przykazanie nie zabijaj oraz zadziwia zdumiewającymi zachowaniami, np. usunięciem ze sfery publicznej kojarzącego się z chrześcijaństwem znaku plus. W miejsce plusa wprowadzono znak przypominający odwróconą literę T. Co ciekawe takie odwrócone T jest widoczne na stronie internetowej satanistów.

Poniżej fragment ciekawego komentarza z materiałów egzorcystów pomagającego zrozumieć sytuację:

Uderzająca jest czysta nienawiść, jaka przejawia się w jego (szatan) satysfakcji, kiedy dzieje się coś złego. Kiedyś powiedział do egzorcysty: “Weź tę obrzydliwą Apokalipsę. Tam jest napisane o niewieście, która rodzi. A ja zawsze próbuję pożerać te Jej dzieci. Wiesz jak?” I w sposób mrożący krew w żyłach, opisał zabijanie dzieci w łonie matki (aborcja) oraz przemoc seksualną i gwałty cielesne popełniane na dzieciach. Do tych odrażających opisów dodawał za każdym razem okrzyk:, „ale ubaw!” Tak samo wyraził się mówiąc o młodych ludziach, którzy przez narkotyki doprowadzają się do ruiny. Innym razem, podczas egzorcyzmów, ponownie wspomniał o aborcji, zaczął się perfidnie śmiać i powiedział: “Nawet ustawowe pozwolenie od was dostałem!”.

 

 

Używamy cookies
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.