15
Śr, Sie

Szansa na prawdę o Jedwabnem

Skan strony nczas.pl

Polacy czynią wysiłki by ustalić prawdę o okolicznościach zamordowania Żydów w Jedwabnem.

Organizacje żydowskie blokują ekshumację i wszechstronne zbadanie zbrodni. Równolegle rozpowszechnia się kłamliwe informacje by przypisywać winę za morderstwo wyłącznie Polakom.

Sprawa Jedwabnego to oś nienawiści, to fundament zmasowanej agresji propagandowej wymierzonej w Polskę, obliczonej na wmówienie opinii publicznej, że Polacy są współsprawcami zagłady Żydów. Akcja rozpowszechniania kłamstw przybrała ogromną skalę włącznie z bardzo zuchwałymi oszczestwami w rodzaju "polskie obozy".

Nie zgadzamy się na kłamstwo i eskalowanie zwierzęcej nienawiści.

Krzysztof Krasowski z Białegostoku dotarł do naocznego świadka zbrodni w Jedwabnem. Złożył do IPN wniosek o wznowienie postępowania i przesłuchanie.

Z kolei wcześniej dr Ewa Kurek skierowała do Ministerstwa Sprawiedliwości wniosek o wznowienie ekshumacji poparty petycją podpisaną przez około 12 tysięcy Polaków.

Każdy z nas może pomóc w tej sprawie postulując konieczność ekshumacji i uzupełnienia materiału dowodowego. Nasze zaangażowanie może przełamać lęk rządu przed żydowskimi organizacjami. To nasz obowiązek by upomnieć się o prawdę i o dobre imię Polski.


Zobacz publikację o inicjatywie Krzysztofa Krasowskiego:

https://www.wprost.pl/historia/10070382/Pojawil-sie-nowy-swiadek-zbrodni-w-Jedwabnem-Sledztwo-zostanie-wznowione.html


Zobacz publikacje o pracy dr Ewy Kurek:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wielki-sukces-dr-ewy-kurek-wniosek-o-wznowienie-ekshumacji-jedwabnem-zlozony-ministerstwie-sprawiedliwosci-2017-04

http://solidarni2010.pl/33634-zadamy-wznowienia-ekshumacji-w-jedwabnem-12-tys-podpisow-pod-wnioskiem-i-ciszanbspnbsp--aktualizacja.html

 

 

Pin It

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież