05
Pn, Cze

Uśmiechnijcie się! Nasz ukochany przywódca jest z nami....

Choć jeszcze oficjalnie nie ogłoszono terminu wyborów samorządowych to w białostockim Urzędzie Miejskim kampania już trwa.

Konkurencja polityczna: Koronkiewicz, Żalek, Sawicki, Arłukowicz, Sztop-Rutkowska o takiej promocji mogą jedynie pomarzyć.

W wejściu do urzędu petentów wita uśmiechnięty Tadeusz Truskolaski. Z bannerów reklamowych można np. dowiedzieć się, że miasto pozyskało 1,5 mld złotych dofinansowań z Unii Europejskiej, ale nie ma już w nich informacji, że jest zdaniem radnych zadłużone na około 900 mln złotych oraz jaki jest roczny koszt obsługi zadłużenia zrzuconego na barki mieszkańców.

Nie ma też ani słowa o problemie emigracji zarobkowej, niskich wynagrodzeniach, czy braku realnych wpływów podatkowych od obcego kapitału kontrolującego białostocki handel.

Urząd Miejski (i inne urzędy administracji samorządowej) nie mogą być miejscem politycznej agitacji i przestrzenią propagandową. Urząd prezydenta to służba społeczna i odpowiedzialność za miasto i mieszkańców.

 

 

Ale jeśli zdobędziemy się na odwagę to możemy już w tym roku pożegnać III RP w Białymstoku. Możemy pożegnać grupy interesów przedkładające własny interes ponad dobro mieszkańców.

Tak jak w Arabii Saudyjskiej ropa, tak w Białymstoku dobrem naturalnym jest wspaniałe położenie handlowe i znakomite perspektywy dla białostockiej gospodarki jako regionalnego centrum produkcyjno-handlowego. 

Polskie centra handlowe w Białymstoku

Własność dla najemców i centrum handlowo-targowe Kawaleryjska

Promocja rodzimych producentów i marek

Tytuł prasowy na rynek białoruski

Polski portal handlowo-informacyjny

 

Reklama: Porównanie barw światła. Światło ciepłe, neutralne, zimne

 

 

 

 

Pin It

Komentarze obsługiwane przez CComment

Używamy cookies 🍪
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.