Abba Kovner odpowiedzialny za operację "Din"

Szokujące informacje ujrzały światło dzienne zupełnie przypadkiem, gdy reżyser Avi Merkado natrafił w Izraelu na materiały dotyczące tajnej operacji terrorystycznej o kryptonimie "Din".

Celem operacji było zamordowanie co najmniej milionów przypadkowych ofiar poprzez zatrucie wody w wodociągach czterech największych miast: Hamburga, Norymbergi, Frankfurtu i Monachium. 

Grupą "Nakam" kierował litewski Żyd, Abba Kovner a operacja była starannie przygotowana i realizowana przy wsparciu przywódców Izraela. Środki na jej realizację zdobywano wprowadzając do obiegu sfałszowane banknoty brytyjskie. Za finansowanie operacji odpowiadał Leopold Vassiman ps. "Poldeck".

Pierwszym etapem było przeniknięcie członków grupy do przedsiębiorstw wodociągowych, co umożliwiłoby dostęp do głównych zbiorników, z których woda rurociągami rozprowadzana była do odbiorców. Dywersantów łatwo udało się wprowadzić do firmy pod pretekstem zatrudnienia się w wodociągach miejskich.

Rozpoczęto wówczas etap drugi, czyli poszukiwanie odpowiedniej trucizny. Zadanie było o tyle trudne, że musiała być to substancja całkowicie bezwonna, bezbarwna, pozbawiona smaku i działająca skutecznie nawet w mikroskopijnych dawkach ale z opóźnieniem. W jej zdobyciu pomógł prezydent Izraela, Chaim Weizmann, który zatwierdził plany zamachowców i skontaktował ich z żydowskim  naukowcem, któremu zlecono przygotowanie mikstury. Naukowiec pracował w izraelskim Instytucie Sieffa w Rehovot (później przemianowanym na Instytut Weizmanna).

Zgodnie z poleceniem prezydenta Izraela w instytucie spreparowana została odpowiednia dawka zamówionej substancji, po odbiór której udał się osobiście przywódca grupy. Do tego momentu wszystko przebiegało zgodnie z planem, jednak Abba Kovner nie dotarł już do Europy ze swoim śmiercionośnym ładunkiem. W drodze powrotnej na brytyjskim statku został aresztowany przez brytyjską policję, która najwyraźniej wiedziała o spisku. Trucizna, ukryta w bańkach ze skondensowanym mlekiem w kabinie Kovnera, została wyrzucona za burtę przez innych członków grupy. Kovner został jednak aresztowany i wysłany do egipskiego więzienia. Do dziś nie jest pewien, kto zdradził plan, ale podejrzewano, że ​​byli to członkowie kierownictwa syjonistycznego.

To jednak nie jest koniec tej ponurej karty z dziejów żydowskiego terroryzmu...

Po aresztowaniu Kovnera przywództwo w gangu i kierowanie operacją "Din" przejął Harmatz. Plan zatrucia wodociągów porzucono w związku z brakiem koniecznej do jego realizacji substancji. Grupa zdobyła więc odpowiednią ilość arsenu i przeszła do realizacji innego planu a mianowicie zatrucia chleba. Pewnej sobotniej nocy członkowie "Din" włamali się do magazynu żywności i tam Harmatz zaprawił trucizną kilka tysięcy bochenków czarnego chleba. Szacował wówczas, że zginęłoby 12 000 osób. Dla Harmatza następny dzień będzie cudowny: „Tego ranka pomyślałem o mojej rodzinie” – powiedział. „Czułem się bardzo dobrze, że zadanie zostanie wykonane”.

Trucizna na szczęście okazała się nie tak silna, jak oczekiwano i zmarło - w zależności od źródeł - od zaledwie kilkaset do 2000 osób. Sprawcy tego aktu terroryzmu uniknęli sprawiedliwości i dożyli sędziwego wieku. Abba Kovner został znanym izraelskim poetą a Harmatz ostatecznie osiadł w Izraelu. Studiował prawo, a następnie kierował izraelskim oddziałem francuskich linii żeglugi morskiej. 

Operacja "Din" jest jedną z setek żydowskich zbrodni, które w przestrzeni publicznej są tematem tabu. Nie usłyszycie o niej w mediach i nie przeczytacie w prasie, pomimo, że materiały na jej temat są jeszcze do zdobycia w Internecie.

Powody, dla których Żydzi starają się wymazać takie wątki z historii są oczywiste, ale dla nie-Żydów powinny dodatkowo stanowić przestrogę oraz bezcenne źródło wiedzy na temat narodu żydowskiego, którego historia wbrew powszechnemu mniemaniu nie ogranicza się do Starego Testamentu, Jankiela grającego na cymbałach i holokaustu.

Świadomość różnic kulturowych dzielących nie-Żydów i Żydów wynika z kompletnie odmiennej od np. chrześcijańskiej, etyki żydowskiej ukształtowanej na ideologii talmudycznej. Ideologia ta odmawia nie-Żydom możliwości równoprawnej egzystencji i uznaje nie-Żydów za zwierzęta oddane Żydom do eksploatacji.

Dopuszczanie tolerowania i propagowania ideologii talmudycznej w przestrzeni publicznej stanowi egzystencjalne zagrożenie wszędzie tam, gdzie jej wyznawcy zyskują pełnię władzy politycznej. Ideologia talmudyczna dzieli ludzi i narody i zawsze - jak pokazuje historia - prowadzi do wojny, zbrodni i eksterminacji narodów, jak to obecnie ma miejsce np. w Strefie Gazy.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że w etyce żydowskiej odpowiedzialność zbiorowa jest czymś całkowicie akceptowalnym a kult ślepej zemsty ma źródło w ideologii talmudycznej i tradycję sięgającą kilku tysięcy lat. Konsekwencją tych różnic kulturowych są ekscesy takie jak właśnie operacji "Din", gdzie Żydzi w zemście za krzywdy doznane od nazistów zamierali wziąć odwet na bezbronnej ludności cywilnej.

Za zbrodnie dr. Mengele gotowi byli skazać na śmierć w męczarniach miliony niewinnych kobiet, dzieci i osób zupełnie przypadkowych. Wody z kranu mógł się przecież napić każdy, nawet ocalały z holokaustu Żyd!

Symptomatyczne jest również to, że w takiej formie zemsty nic niestosownego nie widzieli nie tylko członkowie grupy terrorystycznej, ale również elity państwa żydowskiego i kadry instytutu naukowego!

Dlaczego o tym piszemy? Kilka lat temu w polskich mediach pojawiła się informacja, że izraelska spółka TAHAL zamierza kupić polskie wodociągi, co w połączeniu z faktem, że organizacje żydowskie od kilku dekad konsekwentnie oskarżają naród polski o współudział w holokauście, może mieć istotny wpływ na skład chemiczny tego, co płynie z naszych kranów...


Zdjęcie tytułowe

Abba Kovner - herszt żydowskiej grupy terrorystycznej kierujący operacją "Din"
Abba Kovner (pictured in his Avengers uniform in Vilnius in the 1940s) was the leader of the group

 

Źródła:
https://www.jweekly.com/1998/03/27/survivor-reveals-1945-plan-to-kill-6-million-germans/
https://www.dailymail.co.uk/news/article-5291029/Tapes-reveal-Jewish-revenge-plot-kill-six-million.html
https://en.wikipedia.org/wiki/Nakam  

 

Informacje o współczesnych aktach ludobójstwa w Strefie Gazy motywowanego ideologią talmudyczną:

https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/ogrom-martwych-dzieci-w-strefie-gazy-mowa-o-ludobojstwie-18/vr6yl27

https://kronika24.pl/izrael-panstwem-terrorystycznym-dokonuje-rzezi-gaza-stala-sie-cmentarzyskiem-dzieci/

https://www.pap.pl/aktualnosci/rpa-oskarza-izrael-o-popelnienie-ludobojstwa-na-palestynczykach-w-gazie

https://www.newsweek.pl/swiat/wojna-w-strefie-gazy-polak-zabity-w-ostrzale-konwoju-humanitarnego/g80hzvs

Używamy cookies
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.