Na internetowym kanale PL1 TV zaprezentowano ciekawy materiał odsłaniający kulisy rewolucji bolszewickiej w Rosji.

W nagraniu omówiono kwestię pochodzenia etnicznego rewolucjonistów, źródła i kanały finansowania instalacji komunizmu w kraju carów oraz rolę masonerii w przestępczym przejęciu władzy.

W najnowszej historii, komunizm obok faszyzmu, okazał się najkrwawszym systemem zniewolenia i eksterminacji całych narodów. Szokuje i zdumiewa wprost niewiarygodne bestialstwo i okrucieństwo niespotykane w cywilizacji łacińskiej. Jego źródłem bez wątpienia była ideologia talmudyczna odmawiająca nie-Żydom prawa do istnienia i nakazująca zdobywanie władzy politycznej wszelkimi dostępnymi środkami.

Współcześnie, w przekazach propagandowych, środowiska żydowskie starają się umniejszać rolę i odpowiedzialność Żydów za komunizm i jego zbrodnie. A tam gdzie to możliwe dążą nawet do penalizacji wypowiedzi odkrywających prawdę. Żydowscy zbrodniarze i mordercy mogą też liczyć na bezpieczne schronienie w Izraelu (np. Salomon Morel).

Używamy cookies
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.