Wojciech Zdrodowski od 10 lat prowadzi warsztat samochodowy Auto-Serwis ZDRODEK.

Oferuje szeroki zakres usług począwszy od prostych typowo serwisowych czynności (np. wymiana oleju, opon, źródeł światła) a skończywszy na złożonych naprawach obejmujących zawieszenia, geometrie kół, rozrządy, sprzęgła, układy hamulcowe, elektronikę oraz klimatyzację.

ZDRODEK wyróżnia się pracowitością, solidnością i uczciwością jakże oczekiwaną i poszukiwaną przez klientów.

Nikt z nas nie chce przepłacać za naprawy ani mieć wstawianych używanych części deklarowanych jako nowe. Każdy oczekuje pewności serwisu oraz gwarancji, że warsztat szybko i trafnie zdiagnozuje problem doradzając optymalne rozwiązanie OPTYMALNE DLA KLIENTA. A wszystko to za umiarkowane pieniądze.

Taki właśnie jest ZDRODEK. Niedrogi, kompetentny i uczciwy.

Atuty warsztatu docenili klienci. Wieść, że to solidny serwis szybko rozniosła się pocztą pantoflową. Choć Wojciech Zdrodowski nigdzie się nie reklamuje to chętnych na jego usługi nie brakuje.  Przyjmuje zapisy na naprawę auta z 2-tygodniowym wyprzedzeniem.

 

Kontakt: Auto-Serwis ZDRODEK Wojciech Zdrodowski, tel. 505 024 988

 

Używamy cookies
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.