Na portalu klubinteligencjipolskiej.pl w 2022 r. opublikowano artykuł ujawniający treść rzekomego przemówienia chasydzkiego "mesjasza" Menachema Schneersona, szefa sekty Chabad Lubawicz, zaistniałej ostatnio w przestrzeni publicznej w związku z rytuałem zapalania świec chanukowowych w polskim Sejmie.

W artykule pt. "Przywódca Chabadu, Mesjasz Menachem Mendel Schneerson o swoich planach zniszczenia Ukrainy i Rosji" przedstawiono nakreśloną przez "mesjasza" wizję żydowskiej polityki wobec narodów słowiańskich oraz zamieszczono informację, że w sprawie jego wypowiedzi (upublicznionej w gazecie wołogdzkiej) toczyło się postępowanie sądowe pod zarzutem podżegania do nienawiści narodowej.

Nagłośniony przekaz guru Chabadu - jeśli jest prawdziwy - powinien w przypadku sekty Chabad Lubawicz w państwach demokratycznych skutkować natychmiastowym zakazaniem jej działalności oraz postępowaniami karnymi w związku z podejrzeniem propagowania systemu totalitarnego opartego na segregacji rasowej oraz nawoływania do nienawiści i przemocy wobec nie-Żydów.

Według dostępnych danych religijnym fundamentem sekty Chabad Lubawicz jest ideologia talmudyczna narzucająca wspomnianą segregację rasową (nie-Żydzi to tzw. goje klasyfikowani przez Żydów jako bydło/zwierzęta), nakazująca dążenie do politycznego i gospodarczego podporządkowania gojów oraz obligująca każdego talmudycznego Żyda do zwalczania i prześladowania chrześcijan włącznie z ich mordowaniem.

Formułowana w ramach ideologii talmudycznej doktryna supremacji rasowej w interpretacji Schneersona zakłada narzucanie gojom dominacji syjonizmu przy jednoczesnym zwalczaniu konkurencyjnych ruchów narodowych. W artykule do tej kwestii odnosi się fragment:

"....Nie pozwolimy na rozwój żadnego nacjonalizmu. I zniszczymy ogniem i mieczem wszystkie te ruchy nacjonalistyczne, które starają się wyprowadzić ludzi spod naszego dyktatu, jak to ma miejsce w Gruzji, Armenii i Serbii. Zamiast tego zapewnimy pełny dobrobyt naszego nacjonalizmu – syjonizmu, a dokładniej: żydowskiego faszyzmu, który w swojej tajemnicy i mocy jest superfaszyzmem...."

W świetle powyższego zrozumiałe staje się permanentne polowanie na wyimaginowanych antysemitów, zniesławianie i pomawianie Polaków poprzez tworzenie dezinformujących pseudoprzewodników, pesudoporadników, "brunatnych ksiąg" itd., służących wyłącznie do karmienia opinii publicznej kłamliwą propagandą o "antysemickich wrogach Żydów", o ich rozpoznawaniu, klasyfikowaniu i następnie publicznemu pacyfikowaniu propagandową pałką oskarżeń o antysemityzm. Ta diaboliczna machina nienawiści jest uruchamiana w reakcji na praktycznie każdą krytyczną opinię o Żydach, a w szczególności ujawnianie skrywanych zasad Talmudu.

Poniżej link do artykułu:

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2022/08/przywodca-chabadu-mesjasz-menachem-mendel-schneerson-o-swoich-planach-zniszczenia-ukrainy-i-rosji/

W państwie demokratycznym prawo do wolności religijnej nie jest nadrzędnym uprawnieniem przyzwalającym na szerzenie nienawiści i segregacji rasowej i naruszanie wolności nie-Żydów. Zasadę tę powinien sobie wziąć do serca pan Bodnar, określany w mediach jako "symbol walki o prawa człowieka".

Wbrew satanistycznym "prawdom" Talmudu, goje nie są zwierzętami ani podludźmi. Nie mają też statusu niewolników stworzonych by służyć Żydom - jak fałszywie sugeruje ideologia talmudyczna indoktrynująca i zakażająca nienawiścią każde kolejne żydowskie pokolenie.

 

 

 

Używamy cookies
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.