06
Cz, Paź

Ustawa 447: Żydzi chcą 2613 nieruchomości w Warszawie! Na liście m.in. ul. Nowogrodzka

Portal dzienniknarodowy.pl informuje o szokujących działaniach Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego (World Jewish Restitution Organization, WJRO).

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (WJRO-lista-nieruchomosci-warszawa.pdf)WJRO-lista-nieruchomosci-warszawa.pdf 410 kB

Żydowska organizacja opublikowała na swojej stronie internetowej listę 2613 nieruchomości w Warszawie, do których rości sobie prawa. Co ciekawe nagłówek zamieszczonej ewidencji sugeruje, że mogła być tworzona przy współpracy z polskim rządem.

Choć rozbójnicze żądania przybierają na sile, politycy Prawa i Sprawiedliwości składają oświadczenia, że nic złego się nie dzieje i że ustawa 447 nie stwarza zagrożenia dla Polski. Jednocześnie w ostatnich dniach PiS nie zgodził się na uchwalenie ustawy zakazującej zapłaty roszczeń oraz został sprzedany budynek przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie, w którym partia miała swoją siedzibę.

Propagandyści w zaciągu Prawa i Sprawiedliwości (np. Sakiewicz) rzucają oskarżenia, że Polacy sprzeciwiający się roszczeniom są rzekomo agentami/stronnikami Moskwy.

Czytaj więcej o ataku żydowskich organizacji na Polskę >>

Zobacz stronę internetową żydowskiej organizacji WJRO >>

 

Pin It

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Używamy cookies 🍪
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.