Katarzyna Tarnawa-Gwóźdź

Z uwagi na ważny interes społeczny publikujemy relację Katarzyny Tarnawy-Gwóźdź z akcji Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

ABW weszła do mieszkania około szóstej rano. Funkcjonariusze dokonali przeszukania, zajęli sprzęt komputerowy i telefon. Analogiczne operacje przeprowadzono u 30 innych osób.

Czym naraziła się prawniczka? Tarnawa-Gwóźdź świadczy pomoc prawną m.in. dla niewygodnego stowarzyszenia Bronimy Munduru – Dla Przyszłych Pokoleń. Stowarzyszenie to może nie podobać się grupom rządzącym Polską z uwagi na upominanie się o prawa obywatelskie i inicjatywy służące samoorganizowaniu się Polaków.

Należy przypuszczać, że tworzenie się oddolnych ruchów społecznych niepokoi władzę. Donald Tusk, mając w pamięci ogólnopolski bunt w sprawie ACTA (TUTAJ WIĘCEJ) z pewnością woli tłumić aktywność obywateli w zarodku.

W końcówce wywiadu radczyni apeluje do Polaków o działanie, solidarność i czynne przeciwstawienie się niebezpiecznym zakusom władzy.

Używamy cookies
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.