19
Śr, Sty

Gigantyczny rachunek za ogrzewanie w SM Słoneczny Stok

Spółdzielnia nie jest dla biednych ludzi. Przekonał się o tym mieszkaniec SM Słoneczny Stok, który otrzymał rachunek za ogrzewanie około 44-metrowego mieszkania za sezon 2011/2012 na kwotę ponad 11 tys. złotych. Spółdzielnia nie ma sobie nic do zarzucenia.

Każdy kto jest chory, starszy albo ma małe dzieci, mieszkając w SM Słoneczny Stok powinien dwa razy się zastanowić zanim skorzysta z ogrzewania. W niektórych przypadkach, wskutek stosowanej przez władze proporcji 50% kosztów stałych i aż 50% kosztów rozliczanych podzielnikami oraz globalnym ryczałcie 6 zł/m2, szczególnie w emeryckich blokach dochodzi do sytuacji, że tylko kilka mieszkań z ogółu np. kilkunastu lub kilkudziesięciu ma wskazania na podzielnikach. Gdy tak się zdarzy to koszt tzw. jednostki drastycznie rośnie a dopłaty sięgają astronomicznych kwot.

Pin It

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Używamy cookies 🍪
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.