Aqua Resort w Międzyzdrojach, wraz z budową jednego z największych na wybrzeżu Aquaparków, rozbudowuje również centrum konferencyjne, które pomieści nawet 3000 osób. Pierwszych gości nowe centrum podejmie już jesienią 2025 r.

W ramach projektu Grupa Presige powołała zespół sprzedaży MICE, którego zadaniem będzie promocja oferty konferencyjno – eventowej kompleksu Bel Mare **** i Aqua Resort ***** w Międzyzdrojach. Na czele zespołu stanął Kamil Maciąg, który doświadczenie zdobywał m.in. w warszawskim Double Tree By Hilton, lubelskim In Between Hotel, a w ostatnich latach odpowiedzialny był za zbudowanie struktur centralnego działu sprzedaży Grupy Arche.

,,Działamy na zachodniopomorskim rynku od zaledwie kilku lat, a już zyskujemy stałych klientów i renomę. Jesteśmy przekonani, że dzięki otwarciu nowego centrum konferencyjnego wraz z aquaparkiem, zaoferujemy nową jakość i formę dla organizacji efektywnych i – dodajmy – niezapomnianych spotkań, konferencji i szkoleń dla klientów z całej Polski i zagranicy ” – zapewnił Kamil Maciąg.

Obecnie przestrzeń konferencyjno - bankietowa Bel Mare & Aqua Resort  - obiektu oferującego ponad 3000 miejsc noclegowych w pokojach klasy premium o powierzchni co najmniej 27 m² - zajmuje łącznie ponad 1500 m², w tym sala bankietowa o powierzchni 700 m² oraz konferencyjna o powierzchni 300m² z możliwością całkowitego zaciemnienia.

Obiekt oferuje wyposażenie audiowizualne oraz zaawansowane usługi multimedialne (video- i telekonferencje, WiFi). Centrum zapewnia kompleksową obsługę cateringową oraz miejsca parkingowe.

Oprócz tej standardowej oferty, goście mogą liczyć na atrakcje: dwupoziomową strefę gier Game Port, pole do minigolfa, miejsce na grilla, ognisko i przestrzeń do rozstawienia eventowej hali namiotowej, stanowiska do turniejów gamingowych, prywatny food truck market czy prywatną plażę, na której może bawić się łącznie 400 osób (możliwe jest również zorganizowanie piana party). W skład kompleksu wchodzą także strefy zielone, w tym patio na 500 osób czy kino letnie. Obiekt współpracuje z oddalonym o 10 minut stadionem miejskim, doskonałym do przeprowadzenia integracji sportowych nawet dla 1000 osób.

Największe centrum konferencyjno-rozrywkowe w Zachodniopomorskim

Budowane centrum konferencyjne, będące częścią najwyższych kondygnacji aquaparku zajmie powierzchnię ponad 3000 metrów kwadratowych. W jego skład wejdzie sala główna o powierzchni 780 m² wysoka na 5,20m bez słupów (z możliwością podziału na 6 mniejszych sal) która zostanie połączona z oranżerią oraz tarasem z widokiem na Woliński Park Narodowy, (których powierzchnia zajmie kolejne 700 m²).

Na piętrze konferencyjnym dostępna będzie także sala restauracyjna o powierzchni 570 m², a kondygnację wyżej strefa business chill o powierzchni 400 m².

Co interesujące, na dachu obiektu umiejscowiona będzie scena i lounge bar z możliwością organizacji eventów dla 300 osób.

Sam aquapark wraz z centrum konferencyjnym w Bel Mare & Aqua Resort w Międzyzdrojach będzie obiektem wielofunkcyjnym – powstaną następujące strefy:

  • strefa rekreacji wodnej (basen, wodny plac zabaw, jacuzzi, kompleks ponad 500 metrów zjeżdżalni wodnych), z basenami zewnętrznym
  • strefa rehabilitacji i body shaping (drenaż limfatyczny, kriopoliza, hydromasaż, tlenoterapia), odnowy biologicznej SPA & Wellness,
  • siłownia i fitness,
  • strefa usługowo-restauracyjna (bary i lekkie przekąski oferowane będą także w strefie basenowej),
  • centrum konferencyjne o powierzchni blisko 1500 m², w którym będą m.in. multifunkcjonalne sale wysokości 5,5 m,
  • Top bar z tarasem widokowym na dachu,
  • mini galeria handlowa.

Inwestycja ma być ukończona jesienią 2025 roku.

Używamy cookies
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.