07
Cz, Gru

Spółdzielczy Ranking Posłów

Stworzyliśmy Spółdzielczy Ranking Posłów na Sejm RP. 

Zobacz Spółdzielczy Ranking Posłów >>>

Będziemy w nim oceniać aktywność i zaangażowanie poszczególnych parlamentarzystów w sprawy spółdzielczości mieszkaniowej.

Zależy nam aby wyróżniać i doceniać posłów przychylnych reformie spółdzielczości, upominających się o praworządność i interweniujących w indywidualnych sprawach pokrzywdzonych.

Będziemy mówić również o tych, którzy są przeciwnikami reform i demokratyzacji funkcjonowania SM, którzy odmawiają obywatelom prawa do wolnych wyborów w spółdzielniach, którzy ignorują mieszkańców spółdzielni uważając ich za społeczność drugiej kategorii.

Aktywność poszczególnych posłów będzie oznaczana plusami lub minusami z dołączonymi krótkimi opisami dokonań. Przed publikacją będziemy kontaktować się z zainteresowanymi prosząc o komentarz.

Zachęcamy serdecznie do nadsyłania zgłoszeń oraz przedstawiania "swoim" posłom spółdzielczych postulatów i problemów. Państwa aktywność jest niezwykle ważna, gdyż przyczyni się do przyśpieszenia oczekiwanej przez miliony Polaków kompleksowej reformy spółdzielczości mieszkaniowej.

Opinie i oceny proszę przesyłać pocztą elektroniczną: stanislawbartnik[at]slonecznystok.pl lub tradycyjną na adres: Stanisław Bartnik, ul. Upalna 1A lok. 84, 15-668 Białystok.

Zobacz Spółdzielczy Ranking Posłów >>>

 

 

 

Pin It

Komentarze obsługiwane przez CComment

Używamy cookies 🍪
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.