25
Pn, Wrz

W ostatnich latach Podlasie znalazło się na celowniku żydowskich grup reprezentujących "przedsiębiorstwo holokaust", starających wymusić od Polski setki miliardów dolarów za tzw. mienie bezspadkowe poprzez oszczercze przypisywanie Polakom zbrodni niemieckich i oskarżanie o współudział w zagładzie Żydów.

Wspierana przez państwo Izrael bezprecedensowa kampania odrażających oszczerstw w rodzaju "polskie obozy zagłady" jest realizowana poprzez wypowiedzi polityków, publicystów oraz metodyczne tworzenie bardzo licznych pseudonaukowych treści zafałszowujących prawdziwą historię naszego regionu i kraju.

Mieszkając na Podlasiu i będąc spadkobiercami tragicznego pokolenia okresu II wojny światowej, czujemy się w obowiązku przeciwstawić zorganizowanemu, diabolicznemu kłamstwu szkalującemu pamięć podziemia niepodległościowego na Białostocczyźnie oraz pamięć ofiar niemieckiej okupacji.

By przeciwdziałać złu i kłamstwu oraz przybliżyć prawdziwą historię stosunków polsko-żydowskich na Podlasiu w okresie międzywojennym, a w szczególności pokazać prawdę o działalności organizacji narodowych w międzywojniu, polecamy czytelnikom książkę białostockiego historyka Marka Czarniawskiego pt. "Jasne koszule na jarmarku. Stronnictwo Narodowe w województwie białostockim w walce o stragan i warsztat".

Książka jest do nabycia na Allegro na aukcjach:
https://allegro.pl/oferta/ksiazka-jasne-koszule-na-jarmarku-11175175864
https://allegro.pl/oferta/ksiazka-jasne-koszule-na-jarmarku-11329057323

Używamy cookies 🍪
Klikając przycisk "OK" wyrażasz zgodę na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystasz tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania z serwisu SlonecznyStok.pl.