19
N, Sie

Nawet w Białymstoku pieniądze leżą na ulicy

Co mona zrobi z palet

Prezentujemy produkt, który łączy w sobie innowacyjność i efektywne wykorzystanie materiałów normalnie będących odpadami.

Białostocka firma zagospodarowuje drewno z palet wykorzystywanych w transporcie towarów. Zazwyczaj drewniane palety euro i półpalety kończą żywot np. w piecach, ale w przypadku białostockiego pomysłu deski paletowe zyskują całkiem nowe życie i nowe zastosowanie. Firma tnie je na mniejsze kawałki, poddaje obróbce (m.in. szlifowanie i lakierowanie) i przy użyciu specjalnej technologii nanosi na ich powierzchnie różnorodne grafiki.


Poniżej przykład tematyki religijnej stanowiącej kopie znanych dzieł sakralnych. Zastosowanie prawdziwego drewna i odpowiedniej technologii pozwala tworzyć unikalne wyroby bliskie wyrazem oryginalnym pracom.Firma oferuje reprodukowanie dowolnych treści z malarstwa, a także np. zdjęć wykonanych techniką cyfrową. Atutem wyrobów jest niepowtarzalność i trwałość materiału przewyższająca wszelkiego rodzaju grafiki na papierze.

Po naniesieniu wybranego wizerunku na deskę jej powierzchnia jest zabezpieczana specjalnym lakierem w połysku lub wersji matowej. Produkty mogą mieć inne wymiary niż standard paletowy.

Pin It

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież